REKLAMA

DR LESZEK SYKULSKI: Polski Ruch Antywojenny propaguje hasła pokojowe (VIDEO)

Doktor Leszek Sykulski przybliżył widzom tvPolska.pl ideę oraz cel powstania Polskiego Ruchu Antywojennego.

Po sieci oraz mediach krąży wiele spzecznych informacji na temat Polskiego Ruchu Antywojennego. Jego propagator, doktor Leszek Sykulski, jest również często posądzany o „sprzyjanie Rosji”. Także przeprowadzona w ostatnim czasie oddolna akcja banerowa wywołała duże kontrowersje wśród opinii publicznej.

Niektórzy wskazują iż taki przekaz może źle wpłynąć na wizerunek i bezpieczeństwo naszego kraju. W komentarzu dla tvPolska dr Leszek Sykulski, współorganizator tej inicjatywy odpiera ataki argumentując i podkreślające jednocześnie że nikt nie jest przeciw Ukrainie. Wskazuje, iż celem Ruchu jest przede wszystkim zapewnienie Polakom pokoju.

– Polski Ruch Antywojenny propaguje hasła pokojowe. Nie wiem, kto może dzisiaj sądzić, z polityków, poblicystów i naukowców, że pokój jest szkodliwy? – zapytywał doktor i działacz społeczny.

Jakie jest największe zagrożenie w tej chwili w związku trwającym konfliktem za wschodnią granicą naszego kraju? I jakie będą dalsze losy ruchu “antywojennego”? O tym w materiale.

źródło: tvPolska.pl

09-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)