REKLAMA

Czołowe zderzenie. Zginął 22-letni mężczyzna! (ZDJĘCIE)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w miejscowości Mała, gdzie czołowo zderzyły się dwa bmw. 22-letni kierujący jednego z pojazdów, mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie zginął na miejscu. Kierująca drugiego bmw i trójka jego pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze.

Do zdarzenia doszło po godz. 9 w miejscowości Mała. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 22-letni kierujący bmw, mieszkaniec gminy Wielopole Skrzyńskie, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka bmw, którym podróżowały cztery osoby.

Niestety, życia 22-latka nie udało się uratować. 29-letnia kierująca drugim pojazdem oraz trójka pasażerów, w tym dwójka dzieci, zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

KPP RopczyceZOBACZ RÓWNIEŻ:

SOLINA: Awantura rodzinna? Mężczyzna groził, że skoczy z zapory!

Zdjęcie poglądowe. Arch. redakcji.Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

17-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)